ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Mistrovství České republiky v tlaku na lavici 2010

29.3.2010 - Karel Koldovský - 31716 shlédnutí
Mistrovství České republiky v tlaku na lavici 2010 - V sobotu 10. dubna se v Novém Boru uskuteční mistrovství České republiky v tlaku na lavici.

V sobotu 10. dubna se v Novém Boru uskuteční mistrovství České republiky v tlaku na lavici.reklama:
CFM Gainer super balíček


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Tento vrcholný podnik se uskuteční na ne zcela typickém místě a to v prostorách jídelny podniku Crystalex Nový Bor. Závodit se bude v kategoriích ženy, junioři, teenageři, masters, open a RAW.

Očekává se účast kompletní české špičky tohoto sportu a svůj start již přislíbili i někteří zahraniční borci. Na startovní listině momentálně figuruje 75 jmen lifterů z celé republiky a ze Slovenska.

Celý program bude zahájen již v ranních hodinách prezentací a vážením, aby mohl být v 9.00 závod slavnostně zahájen. Závodníci budou rozřazeni do jednotlivých skupin a postupně se budou prezentovat na pódiu svými výkony. Ozdobou celého klání budou bezesporu v ženské kategorii Katka Kyptová, která má již zatlačeno 145kg a mezi muži český rekordman Jiří Havrda, který přítomným předvede překonání magických 300kg.

Závod by měl gradovat v odpoledních hodinách a zhruba na 17. hodinu je plánováno vyhlašování výsledků a dekorování těch nejlepších.

Tento podnik je zároveň nominačním závodem na letošní ME a MS. Na přípravě a realizaci se kromě SK Metalpower Nový Bor, působícího při Futcentru Zeus, podílí i město Nový Bor a záštitu nad mistrovstvím převzal náměstek hejtmana Libereckého kraje, Bc. Radek Cikl.
Diskuse ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty