ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Extrifit

21.5.2010 - Martin - 4804 shlédnutí
Extrifit - Extrifit - výrobce doplňků výživy
Extrifit - výrobce doplňků výživyreklama:
Účinný a kvalitní L-carnitin pro spalování tuků. Balení obsahuje 150 dávek po 1000mg L-carnitinu


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Výrobky Extrifit v E-shopu na www.F-sport.cz

Extrifit v Diskusi na www.F-sport.cz

Stránky výrobce www.Extrifit.cz.


Firma Extrifit® byla založena v roce 2007 a velmi rychle se etablovala na českém a slovenském trhu. Dnes patří mezi nejdynamičtější výrobce sportovní a doplňkové výživy v České republice. Produkty zn. Extrifit® našly značnou oblibu zejména u kulturistů a vyznavačů životního stylu Fitness. Všechny výrobky zn. Extrifit® vynikají špičkovou kvalitou použitých surovin, jsou schváleny hlavním hygienikem ČR a vyhovují přísným normám Evropské Unie. Firma Extrifit® uvedla na trh také několik unikátních produktů, jako je např. enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový protein Hydro 77, Bulgarian Tribu 90% - originální bulharský Tribulus terrestris s obsahem 90% saponinů nebo jedinečné aminokyseliny Amino hydro s obsahem 87,92% bílkovin, vyrobené zcela novou americkou metodou pre-pressing. Proteinové suplementy Extrifit® vynikají perfektní stravitelností a vyjímečně lahodnou chutí. Zajímavý a velice neotřelý je také design obalů s nápaditou a originální grafikou. Sportovní a doplňková výživa Extrifit® je volbou pro ty, kteří hledají špičkovou kvalitu, příznivé ceny a poctivý přístup k zákazníkovi.

související články

  1.  Výrobci doplňků výživy
  2.  Doplňky výživy
  3.  Vitamíny a Minerály
  4.  Delfin11 - stránky člena diskuse
  5.  Jak a kdy používat doplňky výživy
  6.  Seznam všech doplňků (v diskusi)


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty