ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Ladycow - stránka člena diskuse

11.3.2011 - Martin - 9894 shlédnutí
Ladycow - stránka člena diskuse - Ladycow se do diskuse přihlásila 3. 6. 2010 s 70kg na 165cm.
Ladycow se do diskuse přihlásila 3. 6. 2010 s 70kg na 165cm.reklama:
Vitamin D4000 + vitamín C500 jen za 320Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Míry - Výška cca 165
Váha cca 70 ( tohle mi ukazuje naše váha, ale nevim jak je přesná :D)
Obvod v pase - 81

Takže jsem se odhodlala,.. Že jsem dám svoje fotky a že se přihlásím..
upřímně, nejdřív jsem na to neměla žaludek , protože tohle běžně nedělám :)))) Hubnout jsem začala cca v lednu 2010, kdy už jsem se na sebe nemohla ani podívat jak jsem byla nateklá a všimla jsem si tří prasklin na břiše..a tak jsem si řekla dost.. :D Tenkrát jsem měla 76 kilo.. 6 kilo se mi podařilo zhubnout , nejsem úplně takový začátečník ale hrozně mi chybí psychická podpora a motivace a chtěla bych svoje další hubnutí s někým sdílet.. Jenže posléze jsem přestala onu dietu přísně dodržovat a zasekla jsem se na 70 kilech , podařilo se mi nepřibrat protože se nepřežírám ale nejím úplně správně. Kromě toho trpím disfunkcí štítné žlázy což mě zpomaluje a jde to díky tomu hůř.. Už když jsem byla malé dítě tak jsem byla neustále nafouknutá jak kdybych spolkla balónek a rodiče mě k žádnému sportu nevedli. Dneska jsem hrozně aktivní člověk.. chodím 3x týdně do aerobiku a dělá se tam i posilování- bodystyling ( sklapovačky apod.) Chci zapojit i kolo.. A dělám se psem kynologii.. tam se taky dost naběhám :))) Každopádně dejme tomu že prostě cvičím onen aerobik.Nechci dopadnout jako moje teta , která si sedne a už se nezvedne.. Takže jsou tady mé první fotky..
prosím mějte silný žaludek :D

Fotky
Fotky březen 2011
Fotky červen 2010

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty