ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Libas - stránky člena diskuse

30.4.2005 - Martin - 31819 shlédnutí
Libas - stránky člena diskuse - Libas se snaží zhubnout po porodu ...
Libas se snaží zhubnout po porodu ...reklama:
AKCE Iontovita


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Zdravím všechny :)
Sama sobě jsem uspořádala "motivační soutěž"..přesně za 3 měsíce máme s mužem výročí a já bych ráda vypadala aspoň přibližně tak, jak tomu bylo, když jsme se poznali..

Současná situace je asi následující: po těhotenství a porodu mi zůstalo něco navíc, času moc není, pořád běhám jen kolem miminka (teď už skoro batolete :D) nebo sedím u počítače a dřu, abych jednoho dne dokončila své studium na UK v Praze.. nicméně se nehodlám do konce života omlouvat a pouštím se do toho ;) Začínám na váze 73 kg, výška 175 cm, zajímavá čísla jsou i rozměry mého "tělíčka" :) přes prsa (noo..spíš přes to, co tam po kojení zbylo :)) - 95 cm, pod prsy - 80 cm, pas - 75 cm, boky - 107 cm.. Tak mi všichni držte palečky a jdu na to! :)

(mimochodem..již dnes jsem zhřešila, neodpustila jsem si čokoládku :/ ) :)))

mějte se
Petra Jana


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty