ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Fitness doplňky výživy před tréninkem

10.11.2020 - Martin - 72092 shlédnutí
Fitness doplňky výživy před tréninkem - Jaké fitness doplňky výživy brát nejlépe před tréninkem. Jak brát tyto doplňky výživy, aby fungovaly správně. Aktuální informace a doporučení, které doplňky výživy jsou zrovna nejlepší. Nitric Oxide, BCAA a další.

Jaké fitness doplňky výživy brát nejlépe před tréninkem. Jak brát tyto doplňky výživy, aby fungovaly správně. Aktuální informace a doporučení, které doplňky výživy jsou zrovna nejlepší. Nitric Oxide, BCAA a další.reklama:
AKCE Iontovita


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)ÚVOD


Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o sestavení vhodného balíčku doplňků pro co nejlepší trénink.
správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.


Mnoho lidí se mě ptá ptá, co je nejlepší brát před tréninkem. Existuje i hodně rad a některé si dokonce i odporuji. Pojďme si tedy říct, co bude pro Vás nejlepší.

Související články:
 Tento článek navazuje na článek Co brát po tréninku.FITNESS DOPLŇKY VÝŽIVY PŘED TRÉNINKEM


Před silovým tréninkem jsou dnes nejlepší NOčka. Obsahuji moderní co nejúčinnější formy argininu (či jeho prekursorů) pro větší napumpování a často i kreatiny a stimulanty pro větší sílu. Klíčová je ta NO funkce. Už pár let dozadu došly nezávislé výzkumy k tomu, že klíčový stimul pro růst svalů je napumpování svalů a prohánění krve napumpovanými svaly. To je klíč, který spouští vlastní anabolické procesy vedoucí k růstu svalové hmoty.
Podrobnosti najdete v článku PUMPing - jediná cesta k svalovým přírůstkům.

Před tréninkem je tedy klíčové NO napumpování a stimulace

Navíc moderní NOčka obsahuji látky pro stimulaci a nakopnutí do tréninku (různé směsi kofeinů a dalších stimulantů) a mnohdy i neurotransmitéry pro lepší fungování a nabuzení do tréninku. Takto NOčka tvoří to nejlepší, co jde vzít pro perfektní trénink.

Jsou i teorie, které zdůvodňuji příjem sacharidů, bílkovin a dalších látek. Ovšem vzhledem k tomu, že:
  1. Trénink by měl trvat méně než 60 minut,
  2. při tréninku je žaludek odkrvený a netráví,
  3. a doplnit živiny do svalů je třeba cca 48-72hodin před tréninkem,
se budu soustředit zejména na NOčka a stimulaci.

Produkty NO tedy dokáži, že z tréninku dostanete více užitku. Dnešní NO produkty navíc obsahuji celý komplex látek a proto je, v mnoha případech, NOčko dostačující doplněk před tréninkem a již se nemusí s ničím kombinovat.


Pro nesilové výkony / aerobní sporty a déle trvající činnost často stačí pouze stimulace, bez prokrvení. Stimulace je dvojiho druhu. Za prvé, přímo různými kofeiny a stimulanty. Široký výběr stimulantů najdete v sekci Stimulanty. Podrobně je to popsáno ve článku Doplňky pro zlepšení výkonu v atletice.


S ČÍM LZE KOMBINOVAT NOČKO


Dá se to i zkombinovat s doplňky pro dodaní síly. Dodat sílu se dá více doplňky, zejména Creatinem, ale i třeba Diosgeninem a dalšími anabolickými stimulanty.

Asi nejoblíbenější je kombinace s BCAA. Je více možností, jak Nočko a BCAA zkombinovat:
  1. Smíchat to dohromady, do jednoho nápoje a vypít najednou cca 30minut před cvičením. Je třeba zvolit produkty stejného výrobce - třeba zde, klikni.
  2. Lepší je načasovat Nočko cca 30 minut před trénink a BCAA dát na startu tréninku.
  3. Pro zlepšení průběhu celého tréninku lze NOčko dát 30 minut před a BCAA až v polovině tréninku (tak to mám nejraději já).
Nejjednodušší je si všechny tři způsoby sám zkusit - a pak víte přesně, co je pro Vás nejlepší.
A nezapomeňte na Iontodrink během tréninku - také významně zlepší Váš trénink!
S ČÍM NEJDE KOMBINOVAT NOČKO


NOčko obsahuje většinou nějaké stimulanty, jako je kofein, efedrin nebo další. Proto by se neměly brát najednou se spalovači tuků, které také obsahuji stimulanty. A samozřejmě ani se stimulanty. Mezi dvěmi dávkami stimulantů by měl být vždy rozestup minimálně 4hodiny. Podrobně si o předávkování stimulanty můžete přečíst v článku Jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem. V praxi se to většinou řeší tak, že pokud berete spalovač a máte jít na silový trénink, tak prostě místo spalovače vezmete před tréninkem Nočko.

Dalším řešením je koupě Nočka bez stimulace, ale těch v nabídce moc není, v našem Eshopu jsou označený "BEZ KOFEINU".


A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny !MOMENTÁLNĚ NEJLEPŠÍ PŘEDTRÉNINKOVÉ DOPLŇKY NA TRHU


Je jich víc, protože NOčka opravdu fungují a tak je velká konkurence. Navíc každému zabírá jiná směs a tak je třeba najít si tu svou nejlepší. Označení bestseller napoví, které se nejvíc prodávají.

CellZoom Hardcore Activator Amix
  315 g  568Kč


Amix CellZoom je fantastický vysoce koncentrovaný předtréninkový suplement. Podporuje zvýšení explosivní síly, výbušnosti, zvýšení objemu tréninkových dávek, napumpování svalů a vyšší odolnost proti únavě při vysilujícím tréninku. Je typický silnými stimulačními účinky na nervovou soustavu, takže vás dokonale namotivuje na fyzický výkon a podpoří k ...Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority
  500 g  499Kč


BestSeller - nejvíc se prodává DRUHÁ GENERACE našeho nejsilněji a nejprudčeji fungujicího NOčka je zde v super KONCENTRACI. 100 DÁVEK zajistí 100 dokonalých tréninků. Xtreme Napalm Pre-Contest je ULTIMATIVNÍ verze nejsilnějšího NOčka a to bez cukru a s podporou regenerace!Nitrox Pump Extreme Prom-in
  150 g  215Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

Nitrox pump v praktickém jednoporcovém balení 10x15g. Tento výrobek představuje kombinaci ingrediencí užívanou před výkonem.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji

Dávkování je u všech NOček víceméně stejné: Bere se jen dávka cca 10-20minut před tréninkem na prázdný žaludek. Podrobně je to popsáno v článku N.O. Nitric oxide doplňky výživy.


DALŠÍ KVALITNÍ PŘEDTRÉNINKOVÉ NO DOPLŇKYArginin Economy Explomax
  500 g  399Kč


Arginin ve výhodném balení!Serious Pre Prom-in
  750 g  899Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

serious pre od Prom-In představuje kombinaci ingrediencí užívaných před tréninkem. je vhodný pro sportovce při zvýšené fyzické zátěži.N.O. Booster NutriStar
  300 g  245Kč


N.O. BOOSTER je jedinečný instantní nápoj určený k nabuzení maximálního svalového výkonu, obsahuje kofein, vhodný při zvýšeném tělesném výkonu, podporuje prokrvení a nabuzení před sportovním výkonem.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji

Dávkování je u všech NOček víceméně stejné: Bere se jen dávka cca 10-20minut před tréninkem na prázdný žaludek. Podrobně je to popsáno v článku N.O. Nitric oxide doplňky výživy.

BCAA - OBLÍBENÝ DOPLNĚK PŘED TRÉNINKEM


Nejznámnější teorie je o ochraně svalů a proto se bere BCAA před i po tréninku. Vzhledem k tomu, že po BCAA máte více síly v tréninku, tak si to někdo posouvá tak, že dává celou dávku před tréninkem, často společně s NOčkem. Nejolíbenější je dnes prášková forma pro přípravu nápoje. Má dobrý nástup, silný účinek a cena je mírnější než u tekuté verze.

BCAA Classic Drink NutriStar
  400 g  310Kč


Instantní nápoj se sladidly, vhodný při zvýšeném tělesném výkonu, podporuje regeneraci a růst svalové hmoty.BCAA New Generation liquid Amix
  1000+500 ml ZDARMA  410Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se prodává AMIX BCAA New Generation je vysoce účinný produkt s vysokým obsahem aminokyselin BCAA ve volné formě, doplněný o komplex látek podporujících rychlejší odkyselování svalů. Snadno vstřebatelná tekutá forma obohacená o Vitamin B6.BCAA Elite Rate Amix
  500 kps  770Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se prodává Optimální poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin 2:1:1


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji

Dávkování je u všech BCAA stejné: Bere se 2,5g před tréninkem a 2,5g po tréninku. Pokud už máte po tréninku All-In-One, pak je už po tréninku neberte a berte celou dávku na začátku tréninku nebo v polovině tréninku. Pokud berete NOčko před tréninkem, můžete BCAA s NOčkem zkombinovat anebo dát BCAA lehce později, až se startem tréninku nebo na jeho začátku.
Podrobně je to popsáno v článku BCAA - vše co o nich potřebujete vědět.

PITNÝ REŽÍM


A nezapomeňte na pitný režím:


Ionto Vita Explomax
  1200 ml  249Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!
  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se prodává 1000 ml + 200 ml ZDARMA Koncentrát pro přípravu až 77litrů nápoje. Obsahuje potřebné minerály a vitamíny v koncentraci vhodné pro tělesný výkon. Lahodná chuť. ASPARTAME FREE


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . DěkujiDOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty