ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Tomáš Hron - nakupuje u nás

4.5.2011 - Martin - 11329 shlédnutí
Tomáš Hron - nakupuje u nás - Pojďte se podívat co si do přípravy kupují profíci a jak to kombinuji. Sportovní výživa dokáže atletům v přípravě opravdu pomoct.

Pojďte se podívat co si do přípravy kupují profíci a jak to kombinuji. Sportovní výživa dokáže atletům v přípravě opravdu pomoct.reklama:
One Stop Xtreme 4350g + NexGen Pro with digestive enzyme AKCE


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)


Známý a úspěšný Thaiboxer Tomáš Hron (Tino) se na své zápasy připravuje s námi. Vzhledem k tomu, že máme hodně dotazů ze strany boxerů (všech druhů a kategorií), jiných zápasníků, ale i atletů, na doplňky výživy a silový trénink, rozhodli jsme se, že Vám zpřístupníme náhled do toho, jak taková příprava vypadá. Možná má někdo dojem, že doplňky výživy jsou jen pro kulturisty, ale je to naopak
sportovní doplňky výživy dokáží značně zlepšit a zkvalitnit přípravu každého atleta
a zlepší jeho výkon, sílu, ale i samotné tréninky a případně i zápasy.

Tomáš Hron (Tino) Tomáš Hron
Datum narození: 25.7.1981
Místo narození: Brno
Klub: Muay Thai Brno
Trenér: Karel Kaiser
Váhová kategorie: 82, 85, 90, nyní +95
Styl: Muay Thai

Úspěchy:
Zlatá medaile MS WKA 2002
Mistr Evropy WKN 2001
Mistr ČR 2OO2
Mistr světa WKN 2003
Mistr světa WKA 2004
King of the Ring 2004
Interkontinentální titul WKN 2006

www stránky Tina

Biografie: V 16 letech jsem vážil asi 125 kg a ke sportu jsem neměl nijak vřelý vztah a ani ve snu by mě nenapadlo, že se mu někdy budu věnovat na profesionální úrovni. V té době jednou měsíčně televize vysílala záznamy s večerů bojovníku v thajském boxu. Tyto pořady mě úplně dostaly a já začal přemýšlet jak s muay thai začít...

Začátky pro mě byli dost těžké, protože jsem byl vhozen mezi kluky, kteří už v té bobě zápasili a neměli důvod nikoho nijak šetřit, tak jsem začal ochutnávat Muay Thai v celé jeho kráse. I přístup trenéra byl o dost tvrdší, než je k nováčkům dnes. Pro mě to bylo sice dost bolestivé, ale bral jsem za čest, že můžu trénovat s takovými bojovníky a i když jsem si po tréninku říkal, že jsem tady naposledy, tak mi to nedalo a pokaždé jsem se vrátil. Začal jsem zjišťovat, že to není jen o tvrdém mlácení, ale také o respektu, tvrdé dřině a sebezapření. Asi po roce, přišli první zápasy a získávání zkušeností, nutno říct, že svoji váhu jsem snížil na 82 kg, tedy téměř o 45 kg .

V roce 2003 přišla první nabídka na profi zápas o evropský titul WKN, kterou jsme s trenérem přijali. Měl sem sice málo zápasových zkušeností, ale o to vice chuti a rvavosti. Do přípravy jsem dal opravdu hodně a vzal jsem ji poctivě. Zápas jsem vyhrál TKO a začal jsem přemýšlet o kariéře profesionálního bojovníka. Díky svému otci, který mě podpořil a dal mi možnost trénovat se mi začalo celkem dařit.

Do roku 2004 jsem zápasil do 85 kilogramů, ale dělalo mi potíže udržet si tuto váhu, tak jsem od roku 2005 přešel do kategorie -90kg. Tato váha mi sice seděla, ale tendence jít s váhou výš pořád byla. Tak koncem roku 2005 jsem absolvoval 1. zápas v supertíze. Moje ambice jsou teď zápasit v nejtěžší váhové kategorii, ve stále populárnější K-1.

Nyní trénuji dvakrát denně od pondělí do pátku. Snažím se trénovat neustále, protože nabídka na zápas může přijít nečekaně, několikrát se stalo, že i pár dní před turnajem a já nechci zmeškat příležitost zápasit. Thajský box změnil od základů můj život a já jsem šťastný, že jsem se dal touto cestou a chci udělat vše co bude v mých silách abych uspěl. Kromě trénování jsem začal studovat na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Brně, abych jednou až skončím jako zápasník mohl pokračovat jako trenér.Tomáš Hron Muyai Thai Box příprava doplňky výživy F-sport.cz
Nyní jede Tino do Chorvatska chystat se s vítězem K1 a od příštího týdne bude trénovat s kolegou silovou přípravu a kardio. To vše bude směřovat na další profi zápas.

Tentokrát si tedy odnesl kombinaci pro co nejlepší výživu svalů jejich maximální zesílení a k tomu, pro udržení formy, stimulanty a hubnoucí preparáty.

    
  Elite fusion 7 Dymatize 2230g Elite fusion 7 Dymatize 2230g
Protein je zde základ pro důkladnou výživu svalů. Díky němu bude mít Tino jistotu, že jeho svaly maji dostatek živin, budou růst a i regenerace bude mnohem rychlejší. Svaly při tvrdém tréninku budou mít velkou potřebu bílkovin a denní příjem tak 170-180g je minimum. Elite Fusion 7 má skvělou chuť, je velmi kvalitní a má dobrý aminokyselinový profil.
 
  Xtreme Napalm Fitness Authority 1000g Xtreme Napalm Fitness Authority 1000g
Jedno z nejsilnějších povolených NOček na trhu. Kolegovo nejmilejší. Pro Tina je obrovským přínosem, protože díky tomuto NOčku budou jeho tréninky neporovnatelně silnější, tvrdší a brutálnější. A nejenže tak Tino z každého tréninku vytěží mnohem více, navíc má NOčko velký vliv na regeneraci (i když se bere před tréninkem) a to proto, že mohutnější prokrvení svalů vylepší nejen výkon při tréninku, ale i regeneraci po tréninku. Každý kdo ještě nezkusil NOčko před tréninkem by to měl honem napravit.
 
  BCAA 80000 Extra Strong 1000ml BCAA 80000 Extra Strong 1000ml
BCAA před a po tréninku je klasika. BCAA dodá sílu při tréninku a pomáhá chránit svalovou hmotu před destrukci. Konkrétně řada ExtraStrong, vyráběná firmou Holma pod naším dohledem, obsahuje opravdu jen ty nejkvalitnější krystalické (FREE form) aminokyseliny. Navíc tekutá forma zlepšuje a urychluje vstřebatelnost.
 
  Cell-Tech Hardcore ProSeries Muscletech 3kg Cell-Tech Hardcore ProSeries Muscletech 3kg
Speciální směs po tréninku je zárukou rychlé a kvalitní regenerace. Kvalitní živiny po tréninku jsou pro regeneraci klíčové. Navíc kombinace s NOčkem před tréninkem zesiluje účinek tohoto potréninkového suplementu. Ve výsledku umožňuje kvalitní potréninkový doplněk rychleji se v plne síle vrátit do posilovny nebo ringu a znovu tvrdě trénovat. Svých výsledků tak můžete dosáhnout mnohem rychleji a budete mít mnohem lepší formu.
 
  
  Turbo fat killer NEW Wellness food 5x25ml Turbo fat killer NEW Wellness food 5x25ml
Pro udržení formy je třeba dodat něco pro podporu spalování tuků. Turbo fat killer ja zároveň silný stimulant. Tino bere Turbo fat killer vždy ráno pro podporu spalování tuků během dne a někdy i před tréninkem, když má náladu na opravdu agresivní trénink. Je třeba si uvědomit, že i Napalm obsahuje stimulanty. Jinak Turbo Fat Killer je velmi oblíbený a účinný stimulant a spalovač tuků.
 
  L-carnitine 100000 Extra Strong 500ml L-carnitine 100000 Extra Strong 500ml
Další podporou pro spalování tuků bude L-carnitin. L-carnitin zároveň dále podpoří výkon při tréninku. Tino bude carnitin brát ráno a odpoledne, dále pak vždy před tréninkem. Doporučili jsme mu ExtraStrong, který obsahuje ten nejčistší a nejkvalitnější L-carnitin na světě.
 
    


Tomáš Hron (Tino)
Českého bojovníka Tomáše Hrona čeká další zápas opět na Slovensku. Po březnovém turnaji v Žilině, kde porazil 3-0 na body tureckého bojovníka Erhana Denize, bude jednou z hlavních hvězd gala večer s názvem Benlee Cup 2, jenž proběhne 4. června ve slovenské metropoli. Soupeřem brněnského bojovníka bude Rus Shamil Abasov, který se například v roce 2008 účastnil vyřazovací pyramidy českého K-1 turnaje Heaven or Hell, kde došel až do finále. Tam jej knokautoval Ashwin Balrak, kterého Tomáš před dvěma lety v Brně porazil. Na tomto gala večeru bude dále bojovat slovenský bojovník těžké váhy Tomáš Kohút o profesionální titul mistra světa WKA s Hichamem Tourarem z Turecka.Tomáš Hron (Tino) Tino postupně obohatil doplňky o směs zaměřenou na energii a agresivitu:
    
  Lipo-6 Nutrex 120kps Lipo-6 Nutrex 120kps
Pro větší výkon v tréninku a vylepšení formy použil Tino ostřejší spalovač. On jakýkoliv spalovač se stimulačními účinky Vám dodá spoustu energie do tréninku - jen pozor na kombinace se stimulačními NOčky, ať se nepředávkujete.
 
  Tribu Max +Tribulus Terrestris Tribu Max +Tribulus Terrestris
Tribulus a tribulus a tribulus zhora i zdola pro maximální nárůst testosteronu a agresivity do tréninku. Zkuste i Vy pořádně nadávkovat tribulus a uvidíte tu agresivitu.
 
  Xtreme Napalm +Super Amino 4800 Xtreme Napalm +Super Amino 4800
Aminokyseliny ve velkém dokáži povzbudit a urychlit regeneraci. Spolu se stimulatem a tribulusem pro maximální dravost a energii ...
 
    


Další informace budu doplňovat postupně s tím, jak se příprava Tina bude odvíjet. Pokud máte dotazy ohledně přípravy zápasníka pište je do diskuse - ptejte se zde . Budu se na ně snažit odpovědět, na ty zajímavé se pak můžeme zeptat i Tina samotného.
Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty