ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Tonda2a - stránka člena diskuse

6.5.2011 - Martin - 4607 shlédnutí
Tonda2a - stránka člena diskuse - Tonda2a se do diskuse přihlásil 21. 5. 2010 s 104kg na 181cm.
Tonda2a se do diskuse přihlásil 21. 5. 2010 s 104kg na 181cm.reklama:
Vitamin D4000 + vitamín C500 jen za 320Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)

Ahojky všem,
jsem invalidní důchodce s váhou 140 kg. Do současné doby jsem několikrát držel různé diety, po kterých se zaručeně hubne, ale také zaručeně přibírá s jo jo efektem. Moje váha se dlouho pohybovala v rozmezí 95-105 kg. Před 5 lety jsem přestal kouřit a přibral jsem za půl roku 35 kg a neshodil téměř nic. Ano, zkoušel jsem opět nové a nové diety ale v podstatě bez dlouhodobějšího efektu. Nyní jsem navštívil lékařku a pod jejím dozorem se snažím zhubnout. Za měsíc jsem shodil 1 kg ale v pase jsem o 5 cm menší na obvodu. Což bylo dobře hodnoceno. Chodím do posilovny téměř denně na 60 až 90 min. Kombinuji chůzi na běžícím pase s několika cviky na strojích. Problém je v tom, že jsem rok a půl po srdečním infarktu a taky čekám na operyci krční a bederní páteře. Ta krční je velmi nebezpečná a riziková. Tak můžu cvičit jen v sedě a cviky, které tyto oblasti moc nezatěžují. Na tuhle stránku mě odkázala moje švagrová, která za pomoci těchto stránek shodila přes 30 kg. Moc si vás chválí. Tak bych to chtěl taky zkusit. To je pro začátek asi tak všechno. Tak se zatím moc těším, jak mi to s vaší pomocí půjde. Pokud chcete poradit, jsem otevřen všem radám i zkušenostem.
Zatím díky a ahoj,
Tonda

Fotky
Fotky květen 2011

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty