ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Diet Shake, Fitness Drink či Welness nápoj - dá se s tím vůbec zhubnout?

13.4.2016 - Martin - 24308 shlédnutí
Diet Shake, Fitness Drink či Welness nápoj - dá se s tím vůbec zhubnout? - Zamyšlení nad tím, co tyto nápoje obsahují, zda se s nimi vůbec dá zhubnout. A nabídnuti řešení - opravdu kvalitních proteinů.

Zamyšlení nad tím, co tyto nápoje obsahují, zda se s nimi vůbec dá zhubnout. A nabídnuti řešení - opravdu kvalitních proteinů.reklama:
ICFM WHEY 100 protein Explomax už od 1170Kč za 3kg


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)CO SE KUPUJE NEJVÍC PRO HUBNUTÍ

Nejoblíbenější je pro hubnutí klasická kombinace:
1/ Stimulační spalovač tuků
2/ Protein
+ se dá vzít L-carnitin (150dávek, tj 75 dnů za 300Kč je velmi levné)

Protein je velmi kvalitní, CFM filtrovaný a chutný. Dobrá stravitelnost proteinu je důležitá, protože protein silněji působí, méně zatěžuje organismus a neutracíte za bílkoviny, které pak ani nestrávíte. Proto se volbou č.1 i pro hubnutí stal kvalitní protein s kulturistou na obrázku, a ne nekvalitní s štíhlou slečnou na obrázku. Protein se bere většinou 2x denně pro podporu spalování, ochranu svalového tonusu a zlepšení diety. A to dopoledne mezi jídly a na noc. Případně i po silovém cvičení.
Stimulační spalovač se bere každodenně, vždy ráno na lačno a odpoledne na prázdný žaludek. Pokud ten den cvičíte, stačí jednu z dávek přesunout před cvičení.
L-carnitin se bere společně se stimulačním spalovačem. Výrobci by to i rádi spojili, ale Carnitin, aby byl kvalitní musí být tekutý, kapsle jsou zase levnější pro stimulační spalovač - a to nejde technicky spojit.

Další spalovače tuků najdete zde.

DIETSHAKE


Tento článeček navazuje na diskusi Diet Shake, Fitness Drink, Welness nápoj nebo Protein ?, do které se můžete zapojit.


Koukli jste se někdy na složení těchto hubnoucích shaků? Například, složení nejmenovaného Welness drinku z jednoho dotazu v diskusi:
  Složení na 100 g:
  energie 1636 kj
  proteiny 39 g
  sacharidy 31 g
  Tuky 9,9 g
  vláknina 11 g
  sodík 0,6 g
Ve fitness mluvě se jedná o gainer 40%, který se používá na hrubé nabrání objemů.

Pro hubnutí je přitom potřeba minimum sacharidů v doplňku, sacharidy musí být ze stravy a to co nejkvalitnější. A nevěřte tomu, že vláknina dodaná do tekutiny je stejná jako pevná strava - není. A to proto, že na trávení má samozřejmě vliv i hustota pokrmů a drink nikdy nebude náhrada jídla i kdyby výrobce na obal psal cokoliv

Takže pro hubnutí potřebujete dobrou stravu s rozumným příjmem kvalitních sacharidů rovnoměrně během dne (zde ukázka jídelničku). A potřebujete docela dost bílkovin, pro zkvalitnění stravy. Takže pokud doplněk stravy, tak nejlépe protein okolo 60% a více nebo aminokyseliny.

  Doporučujeme protein pro hubnutí:
Instant CFM Whey Protein 100 Professional Explomax
3000g od 1150Kč
Špičkový Instantní CFM protein vynikající kvality, snadno se rozpouští, je příjemné jemné chut a lehce stravitelný. Takovýto protein obsahuje v jedné dávce jen 2,7g tuků, 3,0g sacharidů a celých 22,6g bílkovin. Takových hodnot zdaleka nedosahuje žádný z těch tzv "hubnoucích a fit drinků".
A určitě se nelekněte svalovce na obrázku - obsah proteinu je vhodný i pro křehké dívky ;-)

Dávkování: Bere se jedna dávka dopoledne mezi jídly a jedna na na noc. Dále, jde vzít kdykoliv během dne, když nevychází správný denní příjem bílkovin. Dokonce se z něj dá i "vařit" neboli připravovat různé pokrmy.


 

Proteiny vhodné pro hubnutí najdete zde v sekci Proteiny nad 70% Takovýto protein má skvělou chuť, snadno se stráví a obsahuje ve 100g třeba jen cca 1g tuků a 1g sacharidů. Lze si vybírat i v sekci Proteiny nad 50%, kde najdete ještě proteiny mezi těmi cca 60-70%. I ty obsahuji stále málo sacharidů a tuků a bývají chutnější než proteiny s vysokou koncentraci.
Aminokyseliny pak obsahuji jen bílkoviny a jsou většinou kapslované nebo tabletované (existuji i špičkové tekuté).

Takové doplňky opravdu umí v jídelničku pomoci a nebudou Vám jen zbytečně podrážet nohy.

Jak si příkladně poskládat doplňky, i s konkrétními a aktuálními tipy najdete zde: Zhubnout -co dnes nejlépe koupit pro hubnutí. A celkově můžete prostudováním těchto stránek zjistit spoustu užitečných informací o doplňcích a nakonec se vždy můžete zeptat v diskusi, třeba v tématu Jak a kdy se má co brát ? CO mám koupit ? A možná už se na to i někdo zeptal a najdete tam odpověď už napsanou.


HUBNUTÍ - související článkyJak zhubnout reálně, rozumně a navždy ve 2 jednoduchých krocích

Zhubnout - jídelniček pro hubnutí pro začátečníky

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Jak nejlépe cvičit pro pálení tuků

Jak a kudy mizí tuky z těla

Optimální postava pro ženy - modelky vs realita

Proč nás honí mlsná

Nejlepší protein pro hubnutí


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty