E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

F-sport.cz TEAM - tvář F-sportu

2.10.2019 - Martin - 21475 shlédnutí

F-sport.cz TEAM - tvář F-sportu - Sponzoring na F-sport.cz - a to nejen pro kulturisty, ale pro všechny sportovce. V tomto článku najdeš pravidla i GALERII členů F-sport.cz teamu.

Sponzoring na F-sport.cz - a to nejen pro kulturisty, ale pro všechny sportovce. V tomto článku najdeš pravidla i GALERII členů F-sport.cz teamu.


Tvář F-sportu - SPONZORING

#FsportCZsponzoring
Sponzoring je určen pro ty, kteří mají čas a chuť plodit motivační fotky po celou dobu naší spolupráce. NEMUSÍ TO BÝT JEN KULTURISTÉ, bereme všechny sporty, kde se uplatní naše doplňky výživy. Motivační fotky můžou být z kuchyně, z posilovny, s našimi produkty s Vaši aktuální formou a další, co Vás napadne.

GALERIE AKTUÁLNÍHO F-SPORT TEAMU

Patrik Malhocký Kamila Ďurdová
NOVÁ PRAVIDLA SPONZORINGU

Vzhledem k tomu, že nemáme čas a sílu obíhat sponzorované s fotoaparatem a vytvářet vlastní fotky, hledáme někoho, kdo je aktivní, koho to bude bavit a je schopný vytvářet poutavé fotky. A zároveň i vědět, co doplňky dělají a tak krátce přiblížit i proč a na co se konkrétní doplněk používá potenciálním klientům.
Zároveň jsme se po zkušenostech rozhodli, že chceme spolupracovat jen s těmi, kteří mají o dané doplňky opravdu zájem. Takže sponzoring bude probíhat formou dotace výhradně na produkty EXPLOMAX - a ty budou tedy za polovic. Už nemáme zájem jen bezmyšlenkovitě posílat produkty za fotky ...
Jak na to, je vidět v naší FB skupině https://www.facebook.com/groups/FsportCZTeam/
Produkty za polovic jsou pro osobní použití, tedy v rozsahu do 3 až 4 tisíc za měsíce, dle konkrétní domluvy.
Pokud máš zájem, zveřejní na FB nějakou pěknou fotku, jako ukázku, jak bys to dělal/a + napiš mail. Anebo mi i fotky pošli mailem. Posílej na F-sport@F-sport.cz.Spolupráce obnáší
1/ každý týden zveřejnit 1 fotku na Facebooku se sponzorovaným a naším produktem a krátkým textem.
Nejdokonaleji pak i na Instagramu (kdo má Instagram v mobilu, tak zná, jak se zveřejňuje na Instagramu a hned najednou i na Facebooku, stačí si do Instagramu přidat FB účet).
2/ Jednou za měsíc hezkou fotku (poslat mailem), která půjde i nadále použit. Například jako fotka k článku nebo k propagaci.
3/ Používat ve fitness příspěvcích podpis člen F-sport.cz Teamu @f-sport (to po překliknuti FB promění v odkaz na nás F-sport.cz)
4/ F-sport.cz dodá produkty EXPLOMAX za 50% ceny v osobně domluveném objemu.


VZOR HEZKÉ FOTKY

Pěkné fotky je třeba zasílat na můj mail ve vysokém rozlišení. Jsou případně použity jako motivace k různým článkům a příspěvkům.
VZOR PŘÍSPĚVKU

Úspěšný příspěvek obsahuje:
1/ zajímavý obrázek
2/ vysvětlující text, proč jsou naše produkty, tak skvělé.
Úspěšné příspěvky sponzorovaných

Tvář F-sportu


Květen 2019 - poslední kolo soutěže o sponzoring.

Barbora Ďulíková


Duben 2019

Kamila Ďurďová.


Březen 2019

Lucie Michálková podruhé. Je to vždy těžké a těsné rozhodování.


Únor 2019

Martin Vojáček podruhé. Bylo to zase těžké rozhodování. Vlastně to nenavidím, že musím jednoho vybrat a ostatní ne ...


Leden 2019

Veronika Mašková podruhé. Bylo to opět těžké rozhodování.


Prosinec 2018
Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrán Lukáš Perner a tak se stává tváři F-sportu. Roli tentokrát hrálo i to, že se vyfotil poctivě s naším produktem.


Listopad 2018
Tentokrát to bylo opravdu těžké vybírání snad na 6x. Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Lucie Michalková a tak se stává tváři F-sportu.
Ti co neúspěli to určitě musí zkusit znovu, protože v listopadovém kole se sešlo celkem 11 soutěžících z nichž nám u mnoha bylo líto je nevybrat.


Říjen 2018
Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Eliška Šťastková (na FB jako Ella Elis) a tak se už podruhé stává tváři F-sportu.


Září 2018

Tak pro změnu zase žena - Veronika Mašková. Nakonec tentokrát rozhodly dva faktory: Opět náš produkt ma fotce - špičkové NOčko Assassins PUMP a taky, že zase pro změnu dáme šanci ženě.


Srpen 2018

Po dlouhém a složitém vybírání vyhrál Daniel Miller. Nakonec tentokrát rozhodlo, že použil pro fotku náš produkt - triko. Bylo to opravdu těsné.


Červenec 2018
Album s fotkami soutěžících ČERVENEC 2018 najdete na VK
Po dlouhém a složitém vybírání pro změnu vyhrál Martin Vojáček.


Červen 2018
Album s fotkami soutěžících ČERVEN 2018 najdete na VK
Po dlouhém a složitém vybírání pro změnu vyhrály hrubé svaly - Jiří Hylš.


Květen 2018
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem V Kontakte: Galerie Sponzoring Květen 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání zase vyhrála dívka, byla vybrána Klára Lukačová.


Duben 2018
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Duben 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Andrea Švábová.


Březen 2018
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Březen 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Sabina Zelinková.


Únor 2018
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Únor 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Eliška Šťastková (na FB jako Ella Elis).


UNBOXING - Balíček dorazil - Ondřej Jílek.
F-sport.cz Sponzoring Ondřej Jílek - unboxing


Leden 2018
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Leden 2018.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Ondřej Jílek.


Prosinec 2017
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring Prosinec 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Kuba Jirásek.


UNBOXING - Balíček dorazil - Kateřina Procházková.
F-sport.cz Sponzoring Kateřina Procházková - unboxing


Listopad 2017
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring listopad 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Katka Procházková. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


UNBOXING - Balíček dorazil - Michal Soukup.
F-sport.cz Sponzoring Heřman Veselý - unboxing


Říjen 2017
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring říjen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Michal Soukup. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


Balíček dorazil - Heřman Veselý.
F-sport.cz Sponzoring Heřman Veselý - unboxing


Září 2017
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring září 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Heřman Veselý. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


12.9.2017 srpnové kolo skončilo 10.9.2017 (bylo prodloužené).
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring srpen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Milan Krupička. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


21.8.2017 červencové kolo skončilo 26.7.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring červenec 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byla vybrána Petra Kuncová. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


26.7.2017 Balíček dorazil - Andreas Dobsa.
První dárečky od F-sport.cz už se těším na kokosový gainer.
Už se těšíme na zkušeností Andrease s:
CFM Whey Gainer Professional
BCAA Mega Caps 2:1:1
Assassins Pump
Carni Strong24.7.2017 červnové kolo skončilo 26.6.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring červen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Andreas Dobsa. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


26.6.2017 květnové kolo skončilo 26.5.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring květen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán František Zbahna. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


27.5.2017 Balíček dorazil - Lukáš Hladík.21.5.2017 dubnové kolo skončilo 26.4.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring duben 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Lukáš Hladík. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


Vladimír Žižka a video jeho formy.


6.4.2017 březnové kolo skončilo 26.3.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring březen 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Vladimír Žižka. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 1500Kč + možnost získat další 2 měsíce (a možná i více) po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


9.3.2017 Balíček dorazil - Adéla Chalupková.8.3.2017 Třetí kolo skončilo 23.2.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring únor 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Michal Václavík. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 2000Kč + možnost získat další měsíce po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


14.2.2017 Balíček dorazil - Monika Hladká.11.2.2017 Balíček dorazil - Adéla Chalupková.7.2.2017 Po úvaze se Team F-sport rozhodl, že z tohoto kola výjde "vítězů" více a do F-sport.cz Teamu tak přibude i Adéla Chalupková.7.2.2017 Po úvaze se Team F-sport rozhodl, že z tohoto kola výjde "vítězů" více a do F-sport.cz Teamu tak přibude i Monika Hladká.6.2.2017 Druhé kolo skončilo 23.1.2017 v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring leden 2017.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Vladislav Dvořák. Roli opět hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Toto kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 2000Kč + možnost získat další měsíce po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.


6.1.2017 Balíček dorazil.
Spolupráce v rámci akce #FsportCZsponzoring se rozjíždí, vítěz prosincového kola Lukasz Kantor už má doma produkty, dle jeho vlastního výběru. Byly z toho takové pozdní vánoce.


23.12.2016 První kolo skončilo v 16:00.
Účastnilo se opravdu hodně soutěžících. Jejich galerie je ke shlédnutí na našem Facebooku: Galerie Sponzoring prosinec 2016.

Po dlouhém a složitém vybírání, byl vybrán Lukasz Kantor. Roli hrála nejen samotná fotka a forma, ale i přístup k soutěži, Facebooková a Instagramová aktivita. Prostě hledáme nadšence, kteří budou zdárně propagovat F-sport.cz.

Zaváděcí kolo bylo o produkty v celkové hodnotě 3500Kč + možnost získat další měsíce po 1500Kč při dobré a plodné spolupráci.Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty