ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Vysokoproteinová pizza

22.9.2017 - Marek - 3175 shlédnutí
Vysokoproteinová pizza - Snažil jsem se upéct pizzu aby odpovídala mému současnému režimu tří, max. čtyř jídel denně. Protože se mi to celkem podařilo a chutná skvěle, rozhodl jsem se o recept podělit.

Snažil jsem se upéct pizzu aby odpovídala mému současnému režimu tří, max. čtyř jídel denně. Protože se mi to celkem podařilo a chutná skvěle, rozhodl jsem se o recept podělit.reklama:
One Stop Xtreme 4350g + NexGen Pro with digestive enzyme AKCE


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Recept - Vysokoproteinová pizza

Snažil jsem se upéct pizzu, aby odpovídala mému současnému režimu tří, max. čtyř jídel denně. Protože se mi to celkem podařilo a chutná skvěle, rozhodl jsem se o recept podělit. Je sice spíše určená do objemu, ale poměrem B/S/T se menší porce dá určitě i do diety.

Budete potřebovat:
200g pizza mouka (Tesco)
2g instantní droždí
200ml vody
sůl

140g protlak (Kaufland)/passata
200g krůtí šunka (Lidl)
60g eidam 30% (Lidl)
125g mozzarella light (Lidl)
16 oliv
kapary
oregano, olivový olej, sůl

CO SE KUPUJE NEJVÍC

Nejoblíbenější jsou tyto produkty:
1/ Protein
2/ Spalovač
3/ Gainer

Protein je velmi kvalitní, CFM filtrovaný a chutný. Dobrá stravitelnost proteinu je důležitá, protože protein silněji působí, méně zatěžuje organismus a neutracíte za bílkoviny, které pak ani nestrávíte. Proto se volbou č.1 i pro hubnutí i ochranu svalové hmoty stal kvalitní protein CFM. Protein se bere většinou 2x denně pro podporu spalování, ochranu svalového tonusu a zlepšemí diety. A to dopoledne mezi jídly a na noc. Případně i po silovém cvičení.
Stimulační spalovač se bere pro spalování tuků každodenně, vždy ráno na lačno a odpoledne na prázdný žaludek. Pokud ten den cvičíte, stačí jednu z dávek přesunout před cvičení.
Gainer je určen pro rychlé nabrání svalů, je kvalitní s vícesložkovou sacharidovou i proteinovou části a podpořen creatinem pro lepší účinnost. Tento gainer se stal volbou číslo 1 zejména pro mladší cvičící, ale i pro ty, kdo potřebujou rychle nabrat větší množství svalové hmoty. Gainer se bere většinou 2x denně pro podporu růstu svalů. A to dopoledne mezi jídly a odpoledne mezi jídly. V tréninkový den se 1 dávka přesune na dobu po silovém cvičení.
Další produkty pro HUBNUTÍ najdete zde.
Další produkty pro NABÍRÁNÍ najdete zde.

Klasicky kynuté těsto - mouku dobře smíchat s droždím a solí, potom postupně přilévat vodu a zpracovat těsto. Moje bylo poněkud lepivé, takže s vodou opatrně. Nechat 1-2,5 hodiny vykynout přikryté v teple.

Po rozválení/roztažení/rozpatlání po pečícím papíru na plechu potřít protlakem, rozložit šunku, olivy, kapary a oba sýry. Posypat oreganem, osolit dle chuti a pokapat olivovým olejem. Péct na 220°C cca 20-30 minut.

Obchody u surovin uvádím orientačně kvůli výsledným hodnotám. Standardně bych použil spíš passatu z Lidlu, ale neměl jsem momentálně využití pro zbytek krabičky.

Celkové hodnoty: 110B 174S cca 36T (záleží kolik se naleje oleje).
I tak ale pro mě dvě porce, tzn. 55B/87S/18T na porci, což mi u pizzy přijde super.

Recept poskytl Marek člen F-sport diskuseDalší zajímavé fitness recepty najdete v sekci
Fitness recepty.


DISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!

Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty