E-SHOP    DISKUSE    RADY  


  Hubnutí Nabírání Rýsování Tréninky Cviky Výživa a doplňky Látky v doplňcích Jídelníčky Recepty Tabulky  F-sport Team  

Vánoce 2017

18.12.2017 - Martin - 2454 shlédnutí

Vánoce 2017 - Jak a co nejlépe koupit na Vánoce. Rady, co nejlépe vybrat i drobné tipy, jak co nejlépe zvládnout letošní vánoce.

Jak a co nejlépe koupit na Vánoce. Rady, co nejlépe vybrat i drobné tipy, jak co nejlépe zvládnout letošní vánoce.


SLOVO PŘEDEMCelý F-sport Team Vám přeje
šťastné a veselé vánoce, spoustu radosti, klidu a pohody, ale i bohatého ježíška.Do vánoc už nám zbývá pár dnů. Před Vánoci nastává klasický shon a nyní už jsme v čase, kdy ti prozíravější mají dárky doma nebo na cestě. Poslední rozumný termín objednávky už je pryč ...
deadline je 21.12.2017 do 10:59
Ale tam už stačí cokoliv a balíček nedorazí, ale nezoufejte - dole v tomto článku jsou ještě ony 3 nápady jak vánoce zachránit.


A už myslíme i na NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ 2018CO NEJLÉPE KOUPIT

Dárky se většinou vybírají buď pro ty, kteří ještě doplňky neberou nebo pro ty, kdo už s nimi zkušenosti mají. A trochu jiné pro dívky/ženy a jiné pro kluky/může. Pojďme si tedy projít následující kombinace.

MUŽI NOVÁČCI
Podle formy bych jako klasiku doporučil gainer nebo protein. Pokud potřebuje větší svaly doporučím gainer pro růst, speciální, který obsahuje VŠE co je pro růst důležité. Pokud potřebuje spíše zformovat tělo nebo dokonce zhubnout bude lepší volbou kvalitní chutný protein. Anebo se dá využit už předchystaný balíček pro začátečníky.
CFM Nitro-Gain Professional Explomax
  4000 g  899Kč


BestSeller - nejvíc se podává Gainer cca 33%. ALL-IN-ONE CFM Profesional Nitro-Gain obsahuje kvalitní proteiny a k tomu dokonalý mix látek pro maximální napumpování živinami a růst svalů.


Instant CFM Whey Protein 100 Professional Explomax
  3000 g  1199Kč


BestSeller - nejvíc se podává Protein cca 75% Špičkový plně INSTANTNÍ CFM metodou za STUDENA vyrobený WHEY protein nejvyšší kvality. Nepění, lze snadno rozmíchat i lžičkou, má jemnou konzistenci a samozřejmě je i snadno stravitelný a tím více využitelný v organismu..


Objemový balíček pro začátečníky Explomax
  4000 g+300 g+120 kps  799Kč


BestSeller - nejvíc se podává Objemový balíček pro začátečníky Explomax obsahuje vynikající gainer 4000g, creatin 300g a BCAA 120kps - vše pro růst Vaších svalů. A to vše za skvělou cenu !!!


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. DíkyMUŽI POKROČILÍ
Podle mě je dobrý nápad využít vánoce ke koupí něčeho speciálního, co si běžně nekupuje. Dá se samozřejmě koupit protein nebo gainer (viz. nahoře), ale bude to vlastně jen pokračování všedního dne. Co tak koupit něco extra speciálního - třeba účinnější ampulkovou verzi doplňků. Máme zde pro Vás BCAA a NOčko Assassins. Obojí má takto o kousek vyšší účinnost s puncem výjimečnosti - tak to má být o Vánocích. Anebo se dá využit už předchystaný balíček pro pokročilé.
Assassins Pump Explomax
  12 x 60 ml  249Kč


NO svalová pumpa Assassins Pump v tekuté formě pro lepší dávkování. Ověřený Bestseller nyní v komfortním balení.


BCAA 4680 liquid + Glutamine Explomax
  12 x 60 ml  299Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

1 Ampule BCAA+L-Glutamine stačí pro jeden trénink - obsahuje 3240mg BCAA + 1200mg L-Glutaminu. Tekutá forma zajistí maximální účinek a maximální rychlost účinku.


Objemový balíček - F-sport doporučuje Explomax+Amix
  4000g + 300g + 300g + 120kps  1144Kč


BestSeller - nejvíc se podává Balíček obsahuje to, co F-sport.cz aktuálně doporučuje rpo nárůst svalů.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. DíkyŽENY NOVÁČCI
Doporučil bych náš skvělý Synephrine, který lehce stimuluje, pomáhá spalovat tuk a je hitem tohoto roku. Anebo propracovanou směs, taktéž s mírnější a šetrnou stimulaci. Případně se dá využit i speciální, už předchystaný Balíček pro hubnutí.
Synephrine Explomax
  80 kps  129Kč


BestSeller - nejvíc se podává Synefrin (extrakt z Citrus Aurantium) je vysoce účinnou funkční látkou používanou pro efektivní podporu redukce hmotnosti a snižování tělesného tuku. Stimuluje a urychluje metabolismus a zvyšuje termogenezi (tvorbu tepla) v organismu. To zvyšuje energetický výdej v průběhu dne (kalorie). Termogenní účinek funguje v klidu i při fyzické zátěži.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. DíkyŽENY POKROČILÉ
Podle mě je dobrý nápad využít vánoce ke koupí něčeho speciálního, co si běžně nekupuje. Dá se samozřejmě koupit protein nebo spalovač (viz. nahoře), ale bude to vlastně jen pokračování všedního dne. Co tak koupit něco extra speciálního - třeba účinnější ampulkovou verzi doplňků. Máme zde pro Vás špičkový Carnitol i BCAA. Nějakou spalovací specialitu navíc, jako je chitosan anebo extrémně silný spalovač. Takto to vše má o kousek vyšší účinnost s puncem výjimečnosti - tak to má být o Vánocích.
Carnitol plus Sanas
  30x25 ml  949Kč


BestSeller - nejvíc se podává Jedná se o pitnou formu lipotropních látek, tj. látek, které ovlivňují metabolismus tuků a celkově zlepšují látkovou výměnu v organismu. Tento přípravek je vhodný pro výkonnostní sportovce usilující o redukci množství podkožního tuku stejně tak jako pro kondiční cvičence a jako součást redukčních programů. L-karnitin přenáší mastné kyseliny do bun ...


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. DíkyNECVIČÍCÍ LAICI
A můžete u nás nakoupit i takové ty neutrální věci, které ocení i laici. Zde radím ze své zkušenosti, s tímto zásobuji rodinu a všichni se nenápadně už začátkem listopadu vyptávají, zda to zase dostanou. Udělejte radost i laikům okolo sebe. Od Vás to pro ně bude mít vždy punc sportovního doporučení a kvality. Je to něco jiného než to, co do nich teď cpou celé dny reklamy lékáren.

Kloubní výživa - klasika :-) A obě funguji, táta prvních 6 let kupoval v reklamně, ale teď už pátým rokem netrpělivě čeká na 400 kapslí od Amixu.
MultiVitamíny - sportovní zaměření a jiný účinek - s tím uděláte radost.
SPÁNEK - Melatonin zkvalitní spánek a sníží únavu, pro ty, kteří špatně spí a jsou unavení. Případně Cherry Night pro lepší usnutí.
Sportovní nápoj - pro sportovce všeho druhu okolo Vás.
Aminokyseliny - pro ty pořád unavené. Pro laika už malá dávka (2x 3 kapsle) dokáže nakopnout fungování organismu.
Mlsání - a nakonec něco zdravějšího pro mlsaly okolo.
Osteo Gelatin Caps Amix
  400 kps  382Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

Vysoce účinná kombinace hydrolyzát kolagenu a MSM (metylsulfonylmetan).


Artrox Drink Explomax
  600 g  379Kč


BestSeller - nejvíc se podává Moderní kombinace účinných látek podporujících regeneraci a obnovu kloubní tkáně. Nápoj v prášku s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kolagenem, směsí vitaminů a minerálních látek. Vhodné zejména pro osoby nadměrně zatěžující klouby - sportovci, těžce pracující, lidé s nadváhou, starší lidé. Obsahuje optimálně vyváženou směs známých látek jako MSM a ...


Nexgen Pro Reflex Nutrition
  90cps  599Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se podává Nexgen PRO + Sports je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution.


Multi mega Sport Stack Amix
  120 tbl  361Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se podává Směs vybraných vitamínů a minerálních látek.


Melatonin Forte My Food
  90 kps  330Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí


Cherry Night Viridian
  150 g  699Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

Instantní nápoj obsahující látky zaměřené na kvalitu spánku - L-Glycin, koncentrát z višně obecné, extrakt z čínských datlí (cicimku) a hořčík. Působí na zklidnění mysli a lepší spánek.


Ionto Vita Explomax
  1200 ml  249Kč

  Při odběru více kusů je v E-shopu lepší cena!

BestSeller - nejvíc se podává 1000 ml + 200 ml ZDARMA Koncentrát pro přípravu až 77litrů nápoje. Obsahuje potřebné minerály a vitamíny v koncentraci vhodné pro tělesný výkon. Lahodná chuť. ASPARTAME FREE


Carborade Fitness Authority
  1kg  145Kč


Carborade je energetický doplněk pro sportovce všech kategorií, tvořený komplexem sacharidů s přídavkem minerálních látek nezbytných při fyzických aktivitách.


Amino Professional IronMaxx
  500 tbl  341Kč


Aminokyseliny obsahující 31% essenciálních aminokyselin.


Proteinela Czech Virus
  500 g  349Kč


BestSeller - nejvíc se podává Náš produkt Proteinela je výborný zdroj kvalitních živin, hlavně bílkovin a nenasycených tuků! Díky vysokému obsahu bílkovin pomáha k udržení a růstu svalové hmoty. Je vhodný jako přídavek do proteinového nápoje, palačinek nebo jen tak na lžičku. V produktu naleznete kromě arašíd a lískových ořechů také syrovátkový izolát (CFM, UltraWhey 90 instant ...


Coconela Czech Virus
  500 g  349Kč


Směs kokosu, mandlí, proteinu a bílé čokolády. Coconela je výborný zdroj kvalitních živin, hlavně bílkovin.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím na f-sport@f-sport.cz nebo do diskuze. Díky


KDY OBJEDNAT

Krátká rada, kterou Vás budou všichni krmit je, že stáčí sotva den. Vánoce budou v neděli a PPL bude možná jezdit ještě v sobotu. Všichni budou tvrdit, že 22.12 je OK.

ALE NA ROVINU - přepravci budou přetížení, bude tam pracovat spoustu brigádníků a bude tam hrozný zmatek. Takže už když to podáte v pondělí 18, tak to skončí v tom šíleném stresu. Osobně bych tedy doporučil objednávku udělat do středy 13. prosince. Už i proto, že s Vaším balíkem bude zacházeno mnohem lépe. Mnozí brigádníci s tím mlátí, jiní balíky někde nechají a někteří je rovnou vykradou. A pravě v tomto týdnu od 11tého by to ještě mělo být v normě.

Jak poslední termín se u nás dá označit objednání do 22.12 do 11:00.


CO V KRIZI

A co dělat, když to přesto vše, co jsme probrali neklapne? Ano, může se stát, že objednáte pozdě, že něco nebude skladem nebo, že to pokazí přepravce, tak co potom.

1/ NABALIT EXPRESS Můžete využit i naši službu pro rychlé odeslání za každou cenu. Přesně jsou podmínky této služby popsány zde: Nápověda Express.

2/ POUKAZ Můžete se s námi domluvit a zaslat peníze na budoucí nakup dopředu a pod stromeček dáte darovací poukaz. Pozor, musíte mi napsat na F-sport@F-sport.cz a vše domluvit. Výhodou je, že je to na jméno a domluvu. Takže to stihnete vždy, protože stačí odeslat peníze do konce 24.12.

3/ SLIBO - POUKAZ Toto je má osobní zkušenost a rada. Když je balíček bohužel někde na cestě u přepravce, místo pod stromečkem, nezbývá než pěkně vytisknout obrázek dárku, sepsat krátké věnování a dát ho do obálky. Já třeba napsal "Ježíšek se omlouvá, ale dárek se zdržel při přepravě ze severního pólu".Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty