ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Recept - Proteinový jahodový mléčný šejk

7.3.2018 - Martin - 2371 shlédnutí
Recept - Proteinový jahodový mléčný šejk - Lahodný způsob, jak vypít jahodový protein. Troška času (a špinavého nádobí) se Vám odmění zdravým mlsáním!

Lahodný způsob, jak vypít jahodový protein. Troška času (a špinavého nádobí) se Vám odmění zdravým mlsáním!reklama:
ICFM WHEY 100 protein Explomax už od 1170Kč za 3kg


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Recept - Proteinové mlsání

Tak jsem dnes dlouze zvažoval, jak si udělám svůj dnešní protein. Jsou dny, kdy člověk nic neřeší dá do šejkru odměrku, 4 deci studené vody*, rozšejkruje a vypije. Ale jsou dny, kdy má člověk chuť udělat si protein nějak speciálně.

První jsem prošel recepty https://www.f-sport.cz/print.php?id=84#receptydrinky - ale drinků tam moc není. Můj oblíbený Protein s kávou to dnes nebude, protože nemám doma příchuť Coffe. Doma mám jahodu, takže to bude chtít něco v tom směru. A máme tam recept na Ananasový protein s banánem, tak zkusím něco podobného. Vše bude nyní záležet na obsahu lednice :-)

Takže jsem našel:
1x banán
500ml mléka ( a můžete dát i více)
kapku sirupu
60g proteinu I CFM 100 Professional
POZOR JSOU TO DVĚ PORCE! Takže půl vypít hned a půl do ledničky na potom.

CO SE KUPUJE NEJVÍC

Nejoblíbenější jsou tyto produkty:
1/ Protein
2/ Spalovač
3/ Gainer

Protein je velmi kvalitní, CFM filtrovaný a chutný. Dobrá stravitelnost proteinu je důležitá, protože protein silněji působí, méně zatěžuje organismus a neutracíte za bílkoviny, které pak ani nestrávíte. Proto se volbou č.1 i pro hubnutí i ochranu svalové hmoty stal kvalitní protein CFM. Protein se bere většinou 2x denně pro podporu spalování, ochranu svalového tonusu a zlepšemí diety. A to dopoledne mezi jídly a na noc. Případně i po silovém cvičení.
Stimulační spalovač se bere pro spalování tuků každodenně, vždy ráno na lačno a odpoledne na prázdný žaludek. Pokud ten den cvičíte, stačí jednu z dávek přesunout před cvičení.
Gainer je určen pro rychlé nabrání svalů, je kvalitní s vícesložkovou sacharidovou i proteinovou části a podpořen creatinem pro lepší účinnost. Tento gainer se stal volbou číslo 1 zejména pro mladší cvičící, ale i pro ty, kdo potřebujou rychle nabrat větší množství svalové hmoty. Gainer se bere většinou 2x denně pro podporu růstu svalů. A to dopoledne mezi jídly a odpoledne mezi jídly. V tréninkový den se 1 dávka přesune na dobu po silovém cvičení.
Další produkty pro HUBNUTÍ najdete zde.
Další produkty pro NABÍRÁNÍ najdete zde.

Samotný recept je pak už prostý - vše do mixéru a mixovat a mixovat. Výsledek je velmi lahodný, překvapil jsem sám sebe. Určitě je to šikovný způsob, jak si zpestřit jídelniček. A nebal bych se dát i kapku více mléka.

Nakonec ještě brčko a hrst ledu a mám drink jako do posilovny na pláži :-)

Pokud máte svůj speciální způsob/recept na proteinový šejk, tak mi ho pošlete na F-sport@F-sport.cz - a rozšíříme spolu sekci Recepty. A pokud pošlete i nějakou krásnou fotečku, bude to úplně perfektní!
* Proč se má správně protein dělat do vody, je popsáno zde: https://www.f-sport.cz/print.php?id=463

Další zajímavé fitness recepty najdete v sekci
Fitness recepty.DISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!

Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty