ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Maca - vše co o ni potřebujete vědět

19.6.2019 - Martin - 3926 shlédnutí
Maca - vše co o ni potřebujete vědět - Maca - Řeřicha peruánská. Maca je pro své účinky nazývána Peruánskou viagrou a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti. Informace, účinky a správné dávkování.

Maca - Řeřicha peruánská. Maca je pro své účinky nazývána Peruánskou viagrou a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti. Informace, účinky a správné dávkování.reklama:
ICFM WHEY 100 protein Explomax už od 1170Kč za 3kg


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)MACA


Maca - Řeřicha peruánská - Lepidium meyenii

Maca je pro své účinky nazývána "Peruánskou viagrou" a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti. Maca je bylina peruánských And, která se domorodými obyvateli používá od nepaměti jako součást stravy i pro léčení. V peruánském léčitelství se používá k léčbě anémie, tuberkulózy, menstruačních poruch, symptomů menopauzy, rakoviny žaludku, sterility i mužské potence. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické i psychické výkonnosti Maca je 100% bezpečná bez vedlejších účinků.

Wikipedie: Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) je jediná rostlina z bohatého rodu řeřicha, která má místo kořene bulvu. Někdy je uváděna pod českým jménem "maka". Pochází z jihoamerických peruánských And a podle archeologických nálezů tam byla vyšlechtěna a pěstována již v době kolem jednoho a půl tisíciletí před naším letopočtem, dávno před vznikem Incké říše. Její přímí předchůdci nejsou známi, není to však žádný z planých druhů řeřichy nyní rozšířených v Andách.
zdroj: wikipedia.org


Studie Peruvian University Cayetano Heredia a katedry Sciences and Philosophy and Instituto de Investigaciones de la Altura (Institute of Highlands Researches) z roku 2000 a 2001 prokázala pomoci náhodné dvojitě slepé zkoušky zvýšení hladiny DHEA, zlepšení nálady, zlepšení libida, sexuální touhy v průměru o 180 % ve srovnání s placebo skupinou. Dále prokázala dvojnásobné zvyšení počtu spermií a také zlepšení jejich kvality.

Studie PureWorld Botanicals z roku 1998 objevila dvě nové skupiny sloučenin, macamidy a macaeny. Právě tyto jsou mají vliv na libido. Experimenty na zvířatech byly publikovány v dubnu 2000 v odborném lékařském časopise Urology. Pokusní hlodavci měli zvýšenou energie a projevovali zvýšenou sexuální aktivitu v porovnání s kontrolní skupinou.MACA - DÁVKOVÁNÍ


Běžné dávkování je 1500mg až 3000mg extraktu maca, v extrému až 5000mg.

Studie v USA prokázala, že že Maca nemá žádné nepříznivé farmakologické efekty.Doporučená MACAPeruvian Maca Amix
  120 kps  428Kč


BestSeller - nejvíc se prodává Maca je kořenem peruánské rostliny, která je již několik tisíciletí využívána jihoamerickou tradiční medicínou pro své mocné pozitivní efekty na hormonální a imunitní systém. Přezdívá se jí peruánský ženšen nebo přírodní vi**ra.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji


Další nabídka MACA v našem E-shopu.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty