ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Maca - vše co o ni potřebujete vědět

19.6.2019 - Martin - 3497 shlédnutí
Maca - vše co o ni potřebujete vědět - Maca - Řeřicha peruánská. Maca je pro své účinky nazývána Peruánskou viagrou a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti. Informace, účinky a správné dávkování.

Maca - Řeřicha peruánská. Maca je pro své účinky nazývána Peruánskou viagrou a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti. Informace, účinky a správné dávkování.reklama:
Tribulus Terrestris 90% přírodní stimulant testosteronu.


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)MACA


Maca - Řeřicha peruánská - Lepidium meyenii

Maca je pro své účinky nazývána "Peruánskou viagrou" a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti. Maca je bylina peruánských And, která se domorodými obyvateli používá od nepaměti jako součást stravy i pro léčení. V peruánském léčitelství se používá k léčbě anémie, tuberkulózy, menstruačních poruch, symptomů menopauzy, rakoviny žaludku, sterility i mužské potence. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické i psychické výkonnosti Maca je 100% bezpečná bez vedlejších účinků.

Wikipedie: Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) je jediná rostlina z bohatého rodu řeřicha, která má místo kořene bulvu. Někdy je uváděna pod českým jménem "maka". Pochází z jihoamerických peruánských And a podle archeologických nálezů tam byla vyšlechtěna a pěstována již v době kolem jednoho a půl tisíciletí před naším letopočtem, dávno před vznikem Incké říše. Její přímí předchůdci nejsou známi, není to však žádný z planých druhů řeřichy nyní rozšířených v Andách.
zdroj: wikipedia.org


Studie Peruvian University Cayetano Heredia a katedry Sciences and Philosophy and Instituto de Investigaciones de la Altura (Institute of Highlands Researches) z roku 2000 a 2001 prokázala pomoci náhodné dvojitě slepé zkoušky zvýšení hladiny DHEA, zlepšení nálady, zlepšení libida, sexuální touhy v průměru o 180 % ve srovnání s placebo skupinou. Dále prokázala dvojnásobné zvyšení počtu spermií a také zlepšení jejich kvality.

Studie PureWorld Botanicals z roku 1998 objevila dvě nové skupiny sloučenin, macamidy a macaeny. Právě tyto jsou mají vliv na libido. Experimenty na zvířatech byly publikovány v dubnu 2000 v odborném lékařském časopise Urology. Pokusní hlodavci měli zvýšenou energie a projevovali zvýšenou sexuální aktivitu v porovnání s kontrolní skupinou.MACA - DÁVKOVÁNÍ


Běžné dávkování je 1500mg až 3000mg extraktu maca, v extrému až 5000mg.

Studie v USA prokázala, že že Maca nemá žádné nepříznivé farmakologické efekty.Doporučená MACAPeruvian Maca Amix
  120 kps  400Kč


Maca je kořenem peruánské rostliny, která je již několik tisíciletí využívána jihoamerickou tradiční medicínou pro své mocné pozitivní efekty na hormonální a imunitní systém. Přezdívá se jí peruánský ženšen nebo přírodní vi**ra.


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji


Další nabídka MACA v našem E-shopu.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty