ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Recept - Zapečená dýně se slzovkou, cottage a olivami.

2.10.2018 - Maty Makyta - 1841 shlédnutí
Recept - Zapečená dýně se slzovkou, cottage a olivami. - Skvělá svačinka - zapečená dýně se slzovkou, cottage a olivami.

Skvělá svačinka - zapečená dýně se slzovkou, cottage a olivami.reklama:
Účinný a kvalitní L-carnitin pro spalování tuků. Balení obsahuje 150 dávek po 1000mg L-carnitinu


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Recept - Carot Cake


Z dýně si uřízneme lodičku a vydlabeme vnitřek. Dýni posolit.

Uvaříme slzovku. Slzovka se vaří do změknutí s dostatkem vody, jako rýže akorát slzovka cca hodinu a doléváme vyvařenou vodu, takže si ji vařím, když ji potřebuji více a budeme ji jíst k hlavnímu jídlu.. mimochodem je strašně dobrá chutná jako krupicová kaše


Dále smícháme si 2 lžíce cottage s nasekanými bylinkami oregáno petržel tymián bazalka. Dle chuti a 1 bílkem, jemně osolíme a nasekáme 3 olivy černé.

Na dýni dáme 2 pl slzovky a na ní cottage směs. Dáme do trouby ve vhodné zapékací misce nebo na pečící papír na plech a pečeme půl hodiny na 170 stupňů Celsia.

Recept od: Maty Makyta z FB.

CO SE KUPUJE NEJVÍC

Nejoblíbenější jsou tyto produkty:
1/ Protein
2/ Spalovač
3/ Gainer

Protein je velmi kvalitní, CFM filtrovaný a chutný. Dobrá stravitelnost proteinu je důležitá, protože protein silněji působí, méně zatěžuje organismus a neutracíte za bílkoviny, které pak ani nestrávíte. Proto se volbou č.1 i pro hubnutí i ochranu svalové hmoty stal kvalitní protein CFM. Protein se bere většinou 2x denně pro podporu spalování, ochranu svalového tonusu a zlepšemí diety. A to dopoledne mezi jídly a na noc. Případně i po silovém cvičení.
Stimulační spalovač se bere pro spalování tuků každodenně, vždy ráno na lačno a odpoledne na prázdný žaludek. Pokud ten den cvičíte, stačí jednu z dávek přesunout před cvičení.
Gainer je určen pro rychlé nabrání svalů, je kvalitní s vícesložkovou sacharidovou i proteinovou části a podpořen creatinem pro lepší účinnost. Tento gainer se stal volbou číslo 1 zejména pro mladší cvičící, ale i pro ty, kdo potřebujou rychle nabrat větší množství svalové hmoty. Gainer se bere většinou 2x denně pro podporu růstu svalů. A to dopoledne mezi jídly a odpoledne mezi jídly. V tréninkový den se 1 dávka přesune na dobu po silovém cvičení.
Další produkty pro HUBNUTÍ najdete zde.
Další produkty pro NABÍRÁNÍ najdete zde.
Fitness recepty.
Další zajímavé fitness recepty najdete v sekciDISKUSE


Zapojte se do diskuse,
tam můžeme vše probrat důkladněji
a spolupracovat i delší dobu.
Své dotazy můžete napsat do diskuse k tomuto článku
A to i zcela anonymně!

Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty