ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

L carnitine

8.12.2014 - Martin - 144866 shlédnutí
L carnitine - L-carnitin - vše co o něm potřebujete vědět pro hubnutí.

L-carnitin - vše co o něm potřebujete vědět pro hubnutí.reklama:
CFM Gainer super balíček jen 1039Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)L-CARNITINE


L-karnitin pomáhá spalovat tuky. Na rozdíl od spalovačů tuků, nefunguje tak, že přivede tělo do stresu (jako kofein nebo efedrin) a nemá tím pádem, žádné vedlejší účinky a jeho použití (na rozdíl od kofeinu a efedrinu), je tím pádem naprosto bezrizikové. L-karnitin je navíc už léty prověřený a je u něj bez pochyby jasné, že opravdu funguje, byl objeven již počátkem dvacátého století ruskými vědci a je od té doby hojně požíván.

Další zdroje informací:
umm.edu
Examine.com
en.Wikipedia.org
cs.Wikipedia.org
www.webmd.com

L-karnitin je látka, která se v těle přirozeně vyskytuje, jeho úlohou je stimulovat transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes membránu mitochondrií: Dochází k aktivaci enzymu karnitin acyltransferáza (CAT1), a ten přenáší jednu skupinu tukových molekul k hydroxylové skupině karnitinové molekuly, tím vznikne O-acyl karnitin ester, který už může projit mitochondriální membránou. Když se do mitochondrií dostane, dojde ke zvýšení hladiny enzymu karnitin acyltransferázy (CAT2) a výsledkem je vznik ATP (ATP je látka, kterou využívají svaly jako okamžitý zdroj energie - je to ta samá látka, která vzniká při použití creatinu!!).

Navíc při požití L karnitinu dochází k rychlejšímu přísunu kyslíku do buněk (podobně jako zakázané EPO). Při dostatečné suplementaci tedy mají svalové buňky k dispozici více ATP i kyslíku, tedy obou potřebných látek k podávání intenzivního výkonů, navíc tato energie vzniká z tuků !!

L-carnitine má pozitivní vliv i pro léčení infarktu, anginy pektoris a srdečních selhání. L carnitin má pozitivní vliv i na regeneraci a diabetickou neuropatii i další poruchy..

Shrnuto: L karnitin zlepšuje využití tuků při pohybu a cvičení, navíc dodává energii při cvičení a to právě z tuků, což je velmi výhodné.L-CARNITINE - DÁVKOVÁNÍ


30min. před tréninkem, nebo jiným výkonem 1 až 2 g L-karnitinu, to si musíte vyzkoušet podle pocitů, po L-karnitinu by vám při cvičení mělo být více horko a měli byste mít více síly a energie. Je-li výkon delší než 1hod, doporučuji co hodinu vzít dalších 500mg-1g (zase poexperimentujte, u každého je to jiné) Během dne pro zlepšení odbourávání tuků - 2x denně 500mg.
Pro konkrétní produkt se dávka vypočte, když objem v ml dělíte obsahem v gramech, tak zjistíte kolik ml obsahuje jeden gram, což je například:
Carni Strong 150000 Explomax 1200 ml jedna dávka1g je 8 ml (150000mg v 1200ml; 1200/150 = 8ml).


POZOR! na některé výrobky, které nabízejí např. 500mg L-karnitin komplex, nebo prostě 500mg L-karnitinové tablety atd. To NENÍ 500mg Čistého L-karnitinu, ale směs s tartrátem, nebo jinou tabletovací směsi a samotného L-karnitinu zde v nejhorším případě může být jen 34% tj. 170mg. Proto vždy hledejte, kolik je ve výrobku L-karnitin base tj. stoprocentního L-karnitinu. V našem internetovém obchodě - E shopu - jsou tyto informace u jednotlivých L-karnitinu uvedené.

Velmi i záleží na tom jaký L carnitin koupíte. Lze koupit čínský l carnitin s nejistou kvalitou. Nebo koupíte vysoce čisté a silné L carnitiny. Ona nakonec ta cena není až tak rozdílná, dnes je stejně nejdražší obal a přeprava. Takový super čistý L carnitin dnes garantuje:
Carni Strong 150000 Explomax 1200 ml.Doporučený L-CARNITINECarni Strong 150000 Explomax
  1200 ml  399Kč


BestSeller - nejvíc se prodává Velmi kvalitní L-carnitin v nejúčinnější formě BASE. Balení obsahuje 150g L-carnitinu, tedy více než 150 dávek !


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji


Další nabídka L-carnitinů v našem E-shopu.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty