ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

ALL IN ONE potréninkové směsi

18.8.2020 - Martin - 40625 shlédnutí
ALL IN ONE potréninkové směsi - Potréninkové produkty obohacené o kreatin a taurin (případně i další látky) a tak se stávají dokonalým VŠE V JEDNOM neboli ALL-IN-ONE produktem (AIO). Stačí Vám jediný doplněk na vše. V tomto článku je jejich výběr, krátký popisa návod k použití.

Potréninkové produkty obohacené o kreatin a taurin (případně i další látky) a tak se stávají dokonalým VŠE V JEDNOM neboli ALL-IN-ONE produktem (AIO). Stačí Vám jediný doplněk na vše. V tomto článku je jejich výběr, krátký popisa návod k použití.reklama:
CFM Gainer super balíček


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)ÚVOD


Stále více lidí se na nás důvěrou obrací s prosbou o doporučení toho nejlepšího All-In-One.
 1. Dnes výrobce klidně nakoupí nekvalitní suroviny, dá to do krásné krabičky a prodává to - to laik nemůže poznat.
 2. Stejně tak se laik těžko orientuje v nepřeberném množství různých doplňků.
správně poskládané doplňky výživy můžou být rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými.

Související články:
 Všechny doplňky (jejich seznam a popisy) najdete v článku Seznamu všech doplňků
 Tento článek souvisí s články Co brát po tréninku (více univerzální článek shrnuje vše, co se dá brát po tréninku)
 a Potréninkové speciální kreatinové směsi (článek čistě o směsích creatinů a sacharidů, ALL IN ONE tam jsou jen okrajově zmíněny).ALL-IN-ONE - TO NEJLEPŠÍ PO TRÉNINKU


V tomto článku si vybereme produkty, které obsahuji VŠE, co tělo potřebuje po silovém tréninku - tedy ALL-IN-ONE (vše v jednom) produkty.

Krátce ještě k tomu, PROČ zrovna tyto produkty (dlouze a podrobně je to popsáno v článku Co brát po tréninku) - po silovém tréninku následuje období rychlého příjmu živin do vysílených svalů i vypleněných zásob energie. Právě na tomto okamžiku záleží další regenerace a růst svalů. Zejména je toto období klíčové pro naturály (ale i ti, kdo berou steroidy, dělají špatně pokud sacharidové okno podceňují). V onom článku Co brát po tréninku je popsáno jaké lze udělat kombinace podle vaši formy, podle věku a podle toho, jaké formy chcete dosáhnout. Zde si vystačíme s tím, že All-In-One obsahuje matrix propodporu regenerace, pro podporu zabudování živin do svalů a pro maximalizaci užitku z těchto živin. All-In-One tedy obsahuji i bílkoviny a sacharidy. Vzhledem k tomu na CO a na KDY (růst po silovém tréninku) jsou AIO určené je klíčová právě sacharidová směs. Je sice občas někde vydávano za moderní sacharidy nepoužívat, ale je to škoda. Protože po tvrdém silovém tréninku tělo sacharidy potřebuje. Pokud si myslíte, že mu je chytře nedáte, tak tělo má navrch - chytře si vyrobí stejnou energii z jiných látek - dražších. Je tedy rozumné nějaké množství sacharidů po silovém tréninku použit. Je to levnější, ušetříte si peníze, tělu ušetříte zbytečnou práci a ještě budete produkovat méně toxínu. Podrobně je to popsáno v článku o sacharidovém okně - Potréninkové doplnění sacharidů.

ALL IN ONE potréninková směs obsahuje malé množství sacharidů, ty by měly být správně namíchané, určité množství bílkovin, různé formy creatinu a další látky s cílem urychlit a zvýšit průchod těchto látek do svalů, je třeba po tréninku dostat do svalů co nejrychleji co nejvíce živin. All-In-One obsahuji i taurin pro povzbuzení inzulinové reakce nebo další látky pro podporu napumpování živin do svalových buněk. Díky kvalitní potréninkové směsi můžete lépe a rychleji regenerovat a růst ihned po tréninku. Dostanete tedy z tréninku více užitku a můžete rychleji cvičit znovu.

Pro správné využití tréninku se kvalitní potréninková směs stává nezbytnou !

Na ilustračním obrázku si můžete prohlédnout složení jednoho z All-In-One. Lze tam vidět jak základní suroviny, tak další látky pro podporu regenerace a růstu svalové hmoty.


JAK DÁVKOVAT / POUŽÍVAT ALL-IN-ONE


Základní a hlavní je samozřejmě použití IHNED po SILOVÉM tréninku. Dávka bývá dle vaší velikosti od 50 do 100g. Nepije se najednou, ale postupně, třeba cca 30minut.

Druhá dávka se často bere dopoledne (na prázdný žaludek) pro další urychlení regenerace.

Maximum jsou až 3 dávky za den. Je ovšem nutné si hlídat formu a množství přijatých sacharidů!

All-In-One se dá použít i pokud děláte jiný sport (atletiku, kolektivní sporty) a potřebujete navýšit tělesnou hmotnost. Pak se většinou berou poloviční dávky 50g a to ráno, odpoledne, případně po tréninku. Zde se to bere spíše, jako propracované a moderní doplnění živin a zlepšení regenerace svalů.

A ještě nakonec - pro ty, kdo mají pod 24 let a potřebují nabrat hodně svalové hmoty (něco jako 60kg/180cm) staší v první fázi jednodušší gainer pro hardgainery ze sekce Gainery pro Hardgainery.A než začnete klikat na zboží, určitě se přihlaste !, pak uvidíte lepší ceny !VÝBĚR TĚCH NEJLEPŠÍCH ALL IN ONE PRODUKTŮ

 ALL IN ONE koupíte u nás v E-shopu, v sekci Gainery nad 25 nebo v sekci Creatinové směsi.

CarboJet Mass Professional Amix
  3000 g  892Kč

  Po přihlášení uvidíte v E-shopu ještě lepší cenu!

BestSeller - nejvíc se prodává Gainer cca 30%. CarboJet Mass professional Amix je speciální sacharidovo-proteinový práškový koncetrát. Neobsahuje aspartam!One Stop Xtreme Reflex Nutrition
  4350 g  1444Kč


BestSeller - nejvíc se prodává Gainer cca 38%. Nová generace One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let!One Stop Xtreme AKCE 1+1 Reflex Nutrition
  4350 g + 2030 g  1999Kč


BestSeller - nejvíc se prodává Celkem 6380 g špičkového Reflex gaineru One Stop Xtreme v AKCI. Gainer cca 38%. Nová generace One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let!


Poznámka: Časem se některý z produktů může stát neaktuální. Odkaz nebude fungovat nebo bude zboží staženo. Napište mi to potom prosím mailem na f-sport@f-sport.cz . Děkuji

Dávkování je u všech gainerů podobné. U All-In-One s cca 30% bílkovin je cca 100g prášku jedna dávka. Rozmíchejte podle Vaši chuti s cca 300-600ml vody, tím získáte požadovanou hustotu. Pijte po silovém tréninku cca 5 až 30 minut po tréninku. Nemusí se vypit najednou, je to velká dávka živin. Sacharidové okno trvá cca 2h po tréninku, takže do těch 30 minut po docvičení.
Podrobně je to popsáno v článku Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně.


DALŠÍ RADY K POUŽITÍ ALL-IN-ONE


Nejlepší je se držet dávkování doporučeného výrobcem. Směsi mají natolik různé látky, že nelze dat nějakou všeobecnou radu pro dávkování, aniž bych riskoval, že se jinou látkou předávkujete.

Určitě zkuste použít tyto All-In-One směsi ráno hned po probuzení. Spánek má hodně podobných atributů jako trénink a ráno je v těle docela podobná situace jako po tréninku. Reakce těla na potréninkový suplement, hned po probuzení je tedy skvělá. Zkuste si to sami.

Kombinovat All-In-One s dalšími doplňky je skoro zbytečné, jsou to přece ALL IN ONE. Tak jedině důkladně prostudovat složení. Pak jde přidat třeba tribulus nebo anabolizér, někdy i HMB. Protože se ALL IN ONE dají použit i při formování a dolaďování postavy, tak se často kombinuji i s doplňky pro hubnutí - jen se neberou úplně najednou. Takže vždy spalovací doplňky dejte do jiné mezery mezi jídly, než tento ALL IN ONE produkt.ALL IN ONE SUPLEMENT A TRÁVENÍ


Zejména creatin a sacharidy umí v prázdném žaludku udělat rychlý pořádek. Zejména pokud je už ve střevech málo živin a pokud jste dehydrovaní. Proto je třeba dodržet několik správných zásad (které byste měli dodržovat, tak jako tak):
  1. Dostatek tekutin celý den.
  2. Rovnoměrný příjem sacharidů (v pevné stravě a obsahující vlákninu).
  3. Nápoj připravujeme v přesném poměru*.
  4. Nápoj pijeme na 3x postupně po 5 až 10 minutách.
  5. Klidně mezi tím doplňujeme tekutiny.
Takový All In One nápoj opravdu ihned začne natahovat vodu. Ve směsi je skoro vždy více látek, které potřebuji (a navazuji na sebe) vodu. Množství vody, ve kterém nápoj připravíte, není dostatečné! Ale zase řidší se nápoj dělat nedá, nebyl by poživatelný.
* Klidně vodu dolívejte do šejkru z nádoby umožňující odměření (třeba druhý šejkr) a také pozor na vlastní odměrky a prášek! Už jsem se setkal s tím, že výrobce tvrdí, že 100g jsou 3 odměrky, ale v reálu mají 3 odměrky 120g!

Oblíbený český způsob smíchat si to sám, opravdu nedoporučuji. Výroba správné ALL IN ONE směsi je natolik kritická, že i profesionální směsi jsou náročnější na "udržení", doma vyrobené směsi můžou skončit úplnou kastrofou, předávkováním nebo přinejmenším nevyužitím plného potenciálu jednotlivých látek.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty