ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Recept - Zeleninový salát s tuňákem

7.7.2004 - Mlsná huba - 38083 shlédnutí
Recept - Zeleninový salát s tuňákem - Příprava jídla na celý den, na služební cesty a podobně.

Příprava jídla na celý den, na služební cesty a podobně.reklama:
Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)F-sport Fitness recepty pro zhubnuti i nabraní svalové hmoty - Zeleninový salát s tuňákem

Zeleninový salát s tuňákem
Ten salát je úplně jednoduchý: vem všechnu zeleninu jakou máte doma - hlavně rajčata, salátové okurky, papriky, čínské zelí. S kořenovou zeleninou opatrněji a tu moc ne, kukuřici zásadně ne!!!
Zeleninu si ji nakrájej, vem nějakou větší misku (uzavíratelnou) a tam si tu zeleninu hezky naskládej. Já třeba dělám jeden kruh rajčat, jeden kruh okurek, doprostřed najemno naktájené zelí. Pak jedu druhou vrstvu zeleniny - třeba paprika. A úplně nahoru doprostřed dám tuňáka z konzervy, a na boku to rovnoměrně dozdobím nakrájeným uvařeným vajíčkem (uvařím více vajec a nakrájím si jen tu část kde jsou bílky - a z těch zbytků se žloutkama vždycky někomu doma připravím chleba.

A salát je hotov - vlastně na tom vůbec nic není a záleží jen na tobě jak si to nakládáš a upravíš, ale dopořučuju si na tom dát záležet - ono se fakt jí i očima. Ničím to nekořením, nesolím ani žádnou zálivku nepoužívám. A když potom ten salát jím, tak sním výsek o velkosti 1/3 (nebo záleží na kolikrát ten salát chceš mít).Diskuse k článku:


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty