ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Sapca - stránky člena diskuse

20.3.2013 - Martin - 4358 shlédnutí
Sapca - stránky člena diskuse - Sapca se do diskuse přihlásila 18. 3. 2013 s 54kg na 166cm.
Sapca se do diskuse přihlásila 18. 3. 2013 s 54kg na 166cm.reklama:
AKCE Iontovita


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)
Je mi 30 let a jsem máma dvou dětí. Při obou těhotenstvích jsem nabrala něco kolem 30kg, které jsem po každém z nich vždy do roka shodila a dostala se tak na svých původních 52kg. Kila sice zmizela, ale mé tělo už rozhodně nevypadalo jako dříve. I když jsem chodila cvičit a živila se samým zdravým papáním, postava už se mi moc přitažlivě nevytvarovala. Navíc ty hluboké strie, ochablá kůže a celulitida jsem z toho fakt nešťastná. Rok po druhém porodu jsem si dodělávala maturitu. Tím, že jsem se učila po nocích a popíjela kofeinové nápoje, včetně těch sladkých, jsem se během posledního roku studia opět vyšplhala na 58kg a můj objem se o několik centimetrů zvětšil.
Teď už se nějakou dobu v domnění, že to dělám dobře, opět živím zdravě, ale jak tak koukám, je spousta věcí, které jsem až do přečtení všech materiálů na této stránce zřejmě dělala špatně. Navíc si všímám, že s přibývajícími léty je hubnutí stále těžší a těžší. Sice se mi podařilo ty 4kg shodit, ale z vizuálního hlediska nijak zvláštní změnu nepozoruji.
Navíc, když někomu řeknu svou váhu, tak si klepe na hlavu proč chci hubnout, jenomže mě neviděli v plavkách, o váhu mi až tak nejde, ikdyž jsem jako cíl uvedla -4kg, měla jsem na mysli 4kg tuku, jem i jasné, že musím nabrat na svalového hmotě, to mi pak bude ručička na váze úplně FUK! Hlavně chci lépe vypadat, abych při oblékání plavek měla úsměv na tváři místo deprese z třesoucích se stehen a rozjetého pozadí.
Proto jsem se rozhodla svěřit se do rukou odborníka, zveřejnit své fotky a pořádně se do toho opřít.

Moje míry ze dne 16.3.2013:
váha: 54kg
obvod pasu: 63cm
obvod podbřišku: 79cm
obvod boků: 97cm
obvod pravého stehna: 54cm
obvod levého stehna: 53 cm

Takže už se těším na první rady a snad i výsledky
Fotky
Fotky březen 2013

Deníček ke stránce


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty