ČLÁNKY    E-SHOP      Hubnutí  Nabírání  Rýsování  Tréninky  Cviky  Výživa a doplňky  Látky v doplňcích  Jídelníčky  Recepty  Tabulky  Ostatní...   

Creatin pyruvate

31.7.2004 - Martin - 36534 shlédnutí
Creatin pyruvate - Vše o creatinu pyruvate včetně informací a dávkování.

Vše o creatinu pyruvate včetně informací a dávkování.reklama:
Gourmet Whey protein 100 Professional Explomax už od 815Kč


Internetový obchod F-sport.cz Vám nabízí spoustu doplňků pro hubnutí, velké svaly, tvarování postavy, pro zdravou stravu, vitamíny, minerály a také pomůcky pro cvičení.
  (klikni zde pro vstup do eShopu)Creatin Pyruvate


Jedná se o novou chemickou látku, ne pouze směs kreatinu a pyruvatu. Tak jako kreatin monohydrat je kreatin s jednou molekulou vody, tak kreatinpyruvat je chemická sloučenina složená z molekul kreatinu a kyseliny pyrohroznové (pyruvatu) v poměru 6:4.

Creatin a pyruvat v této chemické sloučenině fungují synergicky což znamená, že dohromady funguji mnohém lépe, než každá samostatně. Funkci kreatinu máte popsanou samostatně. PYRUVAT je konečným produktem při přeměně glukózy (sacharidu) v organismu a přímo vstupuje do svalových buněk, které jsou místem vzniku energie. Proto se pyruvat již delší dobu používá na podporu výkonu. Samotný pyruvat je ovšem velmi nestabilní proto se navazuje na soli. Takže i když je pyruvat velmi dobrý suplement musí se jeho používání omezovat, aby nedošlo k přesolení organizmu. Narušení vnitřní elektrolytové rovnováhy může mít dalekosáhle následky !

Creatin Pyruvate oproti tomu můžete brát i ve vysokých dávkách bez zdravotního rizika ! Creatin Pyruvate nejenže slučuje efekty obou látek, ale v této kombinaci se jejích účinky vzájemně zlepšují. Creatin navázaný s pyruvatem místo vodou, je lépe vstřebatelný a jeho dávka může být nižší při stejných výsledcích. Pyruvát navázaný na creatin je lépe využitelný a odpadá riziko přesolení organismu. Creatin pyruvate lépe doplňuje zásoby kreatinu v organismu a potlačuje tvorbu kyseliny mléčné. Tím velmi urychluje regeneraci a vytváří podmínky pro další růst. Creatin pyruvat je vhodný pro sprintery skokany, liftery, ale i pro vytrvalce.
Creatin pyruvate - DÁVKOVÁNÍ


Creatin pyruvate se užívá v dávkách 2-10g plynule rozdělených do celého dne. Byly dlouhodobě testovány i dávky 20g denně bez jakýchkoliv vedlejších účinků.
Další nabídka moderních creatinů v našem E-shopu.
DOPLŇKY - související článkyKonkrétní účinné látky v doplňcích výživy.

Seznam všech doplňků (v diskusi)

Zhubnout - co dnes nejlépe koupit pro hubnutí

Proteiny - co dnes nejlépe koupit pro ochranu svalové hmoty

Nejlepší protein pro hubnutí

Spalovač tuků - jak brát silné stimulanty pro hubnutí i před tréninkem

Velké svaly - jaké fitness doplňky stravy dnes nejlépe koupit.

Gainer a Protein - návod jak brát gainer a protein pořádně

Fitness doplňky výživy před tréninkem

Jaké doplňky nejlépe brát po silovém tréninku

Výživa - shrnutí pro všechny

Vitamíny a Minerály


Tabulky Seznam článků na F-sportu Sitemap  Kontakty